End Clamp – LM-EC30-RNW
R19.25
Available on backorder
Lumax Energy
Features
  • Optimal Dimensions
  • High-Quality Material
  • Easy Installation
  • Secure Grip
  • Universal Compatibility
  • Sizes: 30mm, 40mm
  • Winged rail nut
  • End Clamp for framed panels AL6005 T5 / SUS304
Available on backorder
wws Need Help? Contact Us via WhatsApp
End-Clamp-LM-EC30-RNW
End Clamp - LM-EC30-RNW R19.25
Guaranteed Safe Checkout
rapid ssl
Description of the End Clamp – LM-EC30-RNW
Detailed Features
  • Optimal Dimensions: Designed to fit panels with a thickness of 35mm, providing a secure and snug fit.